Výrobní operátor od 15.7.2019 | VímVíc.cz

Výrobní operátor od 15.7.2019

Pardubice
Plný úvazek
Mám zájem o nabídku Výrobní operátor od 15.7.2019

Firma

Manuvia, a. s.

Popis pozice

Baví Vás práce v automobilovém průmyslu a jste manuálně zruční?

Tak neváhejte a pojďte pracovat s námi!

Hledáme šikovné uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBY.

Co bude Vaší náplní práce?

  • montáž automobilových tlumičů,obsluha poloautomatických linek, navěšování

Nabízíme:

  • možnost karierního růstu
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • ubytování zabezpečené firmou ZDARMA
  • odměna soukromě bydlícím zaměstnancům za rozvoz letáků - 2550,-Kč/měsíc v čistém
  • příspěvek na stravu (55%)
  • zákonné příplatky, bonusy
  • doprava do práce zabezpečená firemním autobusem
  • směnový kalendář na půl roku dopředu
  • možnost týdenních záloh, možnost přesčasů
  • možnost certifikace na strojích
  • možnost získání firemní SIM karty, zvýhodněné tarify

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • odpovědný přístup k práci
  • chuť pracovat

Požadované vzdělání:

  • základní

Pracovní doba:

  • 11 hodinové směnny (nepravidelný provoz)
  • 12 hodinové směnny (formou krátký/dlouhý týden)

Finanční ohodnocení:

95,-Kč/hod (v čistém)

Adresa pracoviště:

KYB, Pardubice

V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle ********* popř. zašlete Váš profesní životopis na e-mail *********, nebo nás navštivte v náborovém centru na adrese: Tř. 17. listopadu, 530 02 Pardubice.

Doplňující informace k nabídce

Typ úvazku:

hlavní pracovní poměr

Kontaktní údaje

Jana Kalousková Tř. 17.listopadu 238530 02 Pardubice

Ref. č. KYB

Místo výkonu práce

Pardubice 53002, okres Pardubice, Pardubický kraj