Výrobní dělník - zpracovatel masa - Vodňany | VímVíc.cz

Výrobní dělník - zpracovatel masa - Vodňany

Strakonice
Plný úvazek
16 500 - 23 000 Kč
Mám zájem o nabídku Výrobní dělník - zpracovatel masa - Vodňany

Nabídka práce výrobní dělník - zpracovatel masa pro organizaci Vodňanská drůbež, a.s. (IČ 25396480). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 16 500 - 23 000 Kč a práci na plný úvazek (dvousměnný provoz). Adresa pracoviště je Radomilická 886, Vodňany II, 389 01 Vodňany. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Personální oddělení, a to na telefonním čísle ********* (*********) nebo na e-mail *********.

Vodňanská drůbež, a.s. detaily

Další informace o společnosti Vodňanská drůbež, a.s. vedené pod IČ 25396480 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
výrobní dělník - zpracovatel masa
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 1. 5. 2018 do 30. 4. 2020
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 9

Poznámka

Náplň práce:
ukládání drůbeže nebo drůbežích dílů na tácky, sáčkování a balení kuřat, kontrola kvality masa, obsluha balicího a etiketovacího zařízení
Začátky směn:
- ranní směna - Po - 00.00-8.15, Út - 4.00-12.15, St - Pá - 6.00-14.15
- odpolední směna - Po - 8.15-16.30, Út - 12.15 - 20.30, St - Pá - 14.15-22.30
Svoz zaměstnanců - do práce - zevčasněné směny
z práce - z odpolední směny (pokud není spoj)
Svoz je zajištěn ve směru na Protivín, Bílsko, Bavorov, Strunkovice nad Blanicí, Nestánice
Pozn.:
Nástup ode dne vydání potvrzení povolení k dlouhodobému pobytu za účelem zaměstnání formou zaměstnanecké karty, pracovní poměr trvá po dobu platnosti zaměstnanecké karty.

VÝHODY: závodní stravování (cena oběda 15,- Kč), dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce (25 dní), příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele
KONTAKT: telefonicky Po - Pá: 7:00- 14:30hod. Personální oddělení, tel.: *********, *********, e-mail: *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Strakonice.
Evidujeme 344 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Strakonice.