Výrobci a opraváři obuvi - Praha | VímVíc.cz

Výrobci a opraváři obuvi - Praha

Hlavní město Praha
Plný úvazek
15 000 - 20 000 Kč
Mám zájem o nabídku Výrobci a opraváři obuvi - Praha

Volné místo Výrobci a opraváři obuvi ve společnosti ALNA key s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Voctářova 2401/8, Libeň, 180 00 Praha 8. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 15 000 - 20 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je NATALIA Ogneva. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma ALNA key s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Voctářova 2401/8, Libeň, 180 00 Praha 8. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 24305898.

Pozice:
Výrobci a opraváři obuvi
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Místo výkonu práce: Voctářova 2401/8, 18000 Praha 8 a Volutova 2520, Praha 5
Kontakt: tel.: *********/Pondělí od 8:00-20:00hod, e-mail: ********* nebo osobně na adrese: Voctařová 2401/8, Praha 8, Výroba klíčů, opravy obuvi. od 9:00-12.00hod.
Náplň práce:
Veškeré opravy obuvi, zúžení a rozšířeni kozaček, výměna podšívky, výroba nového podpatku, podšívka do kabelek, výměna zipu u bot a kabelek.
Umění práce na PC, výroba klíčů dle zámku, nastavení vložek dle klíčů, oprava vložek a zámku, výroba klíčů dle zlomeného klíče, nastavení generálního klíče.
Zaměs.výhody:
příspěvek na dopravu

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 5.
Evidujeme 2180 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 5.