Výroba autorádií - práce vhodná i pro páry od 24.6.2019 | VímVíc.cz

Výroba autorádií - práce vhodná i pro páry od 24.6.2019

Pardubice
Plný úvazek
17.000 – 18.500 Kč / měsíc
Mám zájem o nabídku Výroba autorádií - práce vhodná i pro páry od 24.6.2019

Firma

Manuvia, a. s.

Popis pozice

Zaměstnáme šikovné muže a ženy na výrobu autorádií! Nabízíme práci v čistém a klimatizovaném prostředí!

Co bude Vaší náplní práce?

montáž výrobků dle technologického postupu, středisko se zabývá výrobou audiovizuální techniky do osobních automobilů

Požadujeme:

manuální zručnost, spolehlivost,

flexibilitu, odpovědný přístup k práci

Požadované vzdělání:

základní, vyučen

Nabízíme:

stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)

ubytování zabezpečené firmou ZDARMA

zabezpečená doprava do i z práce

odměna soukromě bydlícim zaměstnancům za rozvoz letáků - 2550,-Kč/měsíc v čistém

směnový kalendář na půl roku dopředu

možnost týdenních záloh, možnost přesčasů

25 dní dovolené

příspěvek na stravu 44,-Kč za odpracovanou směnu

možnost získání firemní SIM karty, zvýhodněné tarify

Pracovní doba:

8 hod směny (ranní, odpolední, noční)

12hod směny (krátký/dlouhý týden)

Finanční ohodnocení:

93,-Kč/hod (netto)

Místo výkonu práce:

Pardubice

V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle ********* a domluvte si osobní pohovor, popř. zašlete Váš profesní životopis na e-mail ********* nebo nás navštivte v náborovém centru na adrese: Tř. 17. listopadu, 530 02 Pardubice.

Doplňující informace k nabídce

Pozice vhodná pro:

Absolventy

Typ úvazku:

hlavní pracovní poměr

Kontaktní údaje

Jana Kalousková Tř. 17.listopadu 238530 02 Pardubice

Ref. č. Panasonic

Místo výkonu práce

Pardubice 53002, okres Pardubice, Pardubický kraj