Vykonní asistetnti pobočky - Čestlice | VímVíc.cz

Vykonní asistetnti pobočky - Čestlice

Praha-východ
Plný úvazek
od 32 000 Kč
Mám zájem o nabídku Vykonní asistetnti pobočky - Čestlice

Nabídka práce Vykonní asistetnti pobočky pro organizaci NACHI Europe GmbH, organizační složka (IČ 27178234). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO (vyučení s maturitou). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 32 000 Kč a práci na plný úvazek (neurčeno). Adresa pracoviště je Obchodní 132, Čestlice, 251 01 Říčany u Prahy. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Jozef Vojtaško, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

NACHI Europe GmbH, organizační složka detaily

Další informace o společnosti NACHI Europe GmbH, organizační složka vedené pod IČ 27178234 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Vykonní asistetnti pobočky
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
12. 3. 2018
Směnnost:
Neurčeno
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo pracoviště:
- Obchodní 132, 251 01 Čestlice

Prvotní kontakt:
- tel.: *********
- e-mail: *********

Upřesňující údaje:
Popis prac.náplně:
- výkonná asistentka České pobočky NACHI Europe
- kontrola administrativy, účetníctví, denního chodu pobočky
- travel support (hotely, letenky, cest.příkazy)
- nákup, objednávky, logistika,
- marketing, inzerce, organizace veletrhů
- kontrola finančních toků (rozpočet, náklady, bankovní toky)
- zákaznícká podpora pro region Východní Evropy

Požadavky :
- angličtina na dobré úrovni (denní komunikace v angličtině)
- komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti
- samostatnost, spolehlivost a trpělivost
- zkušenosti s účetnictvím, výběrovým řízením apod.
- zkušenosti legální a daňové výhodou
- řid. průkaz sk.B výhoda (není podmínkou)

Nabízíme :
- různorodá a samostatná pracovní náplň
- dlouhodobá pozice pro japonskou společnost
- zajímavé platové ohodnocení

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ.
Evidujeme 3165 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ.