Všeobecná/ý sestra/bratr - Jeseník | VímVíc.cz

Všeobecná/ý sestra/bratr - Jeseník

Jeseník
DPP, min. 10 hod. týdně
6 000 - 12 000 Kč
Mám zájem o nabídku Všeobecná/ý sestra/bratr - Jeseník

Volné místo Všeobecná/ý sestra/bratr ve společnosti Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace. Pracoviště se nachází na adrese Dukelská 456/13, Jeseník, 790 01 Jeseník 1. Jedná se o práci na DPP / min. 10 hod. týdně (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 6 000 - 12 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSO s maturitou (bez vyučení). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Jiřina Meisnerová. Můžete zavolat na telefonní číslo *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace nabízí volné pracovní místo na adrese Dukelská 456/13, Jeseník, 790 01 Jeseník 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 00844641.

Pozice:
Všeobecná/ý sestra/bratr
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání:
od 1. 9. 2019 do 31. 12. 2020
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

První kontakt písemný, telefonický
- písemně na e-mail: *********
- telefonicky na tel. č. ********* (Bc. Jiřina Meissnerová - vrchní sestra)
PRACOVNÍ DOBA:
- 10 - 20 hodin týdně
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Dukelská 456, Jeseník (plicní ambulance)

vhodné i pro praktické sestry a fyzické osoby na mateřské dovolené

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- práce sestry v plicní ambulanci
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- odměna v rámci DPP 150,--Kč za každou odpracovanou hodinu

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Jeseník.
Evidujeme 218 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Jeseník.