Všeobecná sestra - Chrudim | VímVíc.cz

Všeobecná sestra - Chrudim

Chrudim
DPP, DPC, min. 20 hod. týdně
od 150 Kč/hod.
Mám zájem o nabídku Všeobecná sestra - Chrudim

Volné místo Všeobecná sestra ve společnosti Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim. Pracoviště se nachází na adrese Soukenická 158, Chrudim II, 537 01 Chrudim 1. Jedná se o práci na DPP / DPC / min. 20 hod. týdně (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 150 Kč/hod.. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B a minimální dosažené vzdělání úSO s maturitou (bez vyučení). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Soňa Roušarová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim nabízí volné pracovní místo na adrese Soukenická 158, Chrudim II, 537 01 Chrudim 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 15054080.

Pozice:
Všeobecná sestra
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup do zaměstnání:
1. 7. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované vzdělání

  • Ošetřovatelství

Požadované povolání

  • Všeobecné sestry bez osvědčení, požadovaná praxe v rocích: 3

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce: Chrudim - Soukenická 158
NÁPLŇ PRÁCE: všeobecná sestra zajišťuje poskytování a plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu, podle pokynů vedoucí sestry provádí komplexní ošetřovatelskou péči, a to jak zdravotní, tak sociální, v domácím prostředí klienta
POŽADAVKY: úplné středoškolské vzdělání s maturitou - zdravotnické zaměření, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, minimální praxe 3 roky ve zdravotnictví u lůžka; samostatnost, loajalita, komunikativnost (umění jednat s lidmi); diskrétnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu; trestní a občanská bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Práce na DPP nebo DPČ - vhodné pro aktivní důchodkyně nebo maminky na mateřské dovolené. Pracovní poměr na 1 rok. Výkon práce dle potřeb zaměstnavatele, práce o víkendech. Nástup dle dohody.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.
Evidujeme 841 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.