Vrátní - Nupaky | VímVíc.cz

Vrátní - Nupaky

Praha-východ
Zkrácený úvazek, min. 20 hod. týdně
8 000 - 14 000 Kč

Nabídka práce Vrátní pro organizaci AVES Utility s.r.o. (IČ 03289401). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízené volné místo je vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 8 000 - 14 000 Kč a práci na zkrácený úvazek / min. 20 hod. týdně (noční provoz). Adresa pracoviště je Nupaky. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Petra Růžičková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

AVES Utility s.r.o. detaily

Další informace o společnosti AVES Utility s.r.o. vedené pod IČ 03289401 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Vrátní
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Doba zaměstnání:
od 15. 3. 2019 do 14. 3. 2020
Směnnost:
Noční provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 5

Poznámka

Místo pracoviště:
- Komerční ul., Nupaky

Prvotní kontakt:
- tel.: *********, 8:00-17:00
- osobně: Počernická 96, Praha 10, po-pá: 9:00-16:00
- e-mail: *********

Upřesňující údaje:
- mzda až 110 Kč/hod + příplatky, možnost záloh
- náplň: jednoduchá evidence, klidná sedavá práce
- výpis z RT
- certifikát strážný
- čisté prostředí
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na ubytovnu, svoz zdarma z metra Opatov

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ.
Evidujeme 2951 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ.