Key Account Manager - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
premium

Key Account Manager

Praha
Plný úvazek

Hledáš práci, kde můžeš ukázat, co v tobě je? Máš tah na branku? Do našeho týmu hledáme Key Account Managera!

Jsme jeden z největších internetových kariérních portálů, a klientům nabízíme spolehlivé řešení pro digitální HR a vzdělávání. Spolupracujeme s největšími českými firmami, bankami a pojišťovnami jako je IKEA, Raiffesenbank, TESCO, Möbelix nebo Sberbank.

Během práce komunikujete s novými i stávajícími klienty. Na této pozici je klíčový proklientský přístup a pracovitost.

Získáte skvělé know-how a stabilní job. A především získáte práci, která vás bude bavit. Zázemí máme ve výborně umístěných kanceláří v centru Prahy (Černá labuť, nedaleko metra Florenc a nám. Republiky).

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • velmi motivační fixní mzdu a měsíční odměny za výsledky
  • částečný homeoffice
  • nástup možný ihned
  • přístup ke vzdělání (firemní knihovna, online kurzy zdarma) a zvyšování kvalifikace
  • moderní kanceláře v centru Prahy
  • benefity, například v podobě Multisport karty

Náplň práce

  • akvizice nových klientů
  • domluva a vedení obchodních schůzek
  • péče o stávající zákazníky
  • příprava nabídek, smluv a prezentací
  • podpora projektového týmu

Požadujeme

  • prokazatelnou zkušenost s obchodem v B2B segmentu
  • zkušenosti s telefonickým kontaktováním klientů
  • výborný písemný i verbální projev (výborná ČJ, AJ výhodou)
  • schopnost sebeorganizace a práce v týmu
  • příjemné vystupování,

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.