Vedoucí týmu | VímVíc.cz
premium
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 830 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Vedoucí týmu

Děčín
Práce na plný úvazek
Výběrové řízení bylo ukončeno

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Aktuálně hledáme pro naši prodejnu Albert uchazeče/-ku na pozici:

Jaká bude vaše pracovní náplň?

  • plánování, koordinace a kontrola činností ve svěřeném úseku
  • plnění nastavených cílů, dodržování firemních procesů a postupů
  • zajišťování vysoké kvality služeb pro zákazníky prodejen Albert
  • aktivní komunikace s ostatními kolegy a zákazníky prodejen
  • zaškolení nových zaměstnanců

Co u vás oceníme?

  • ukončené SŠ/SOU vzdělání
  • zkušenost z oblasti maloobchodu výhodou
  • aktivní přístup, komunikační a organizační schopnosti
  • příjemné vystupování, orientace na zákazníka
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • odolnost vůči stresu
  • trestní bezúhonnost

Co vám nabízíme?

  • zaměstnanecké benefity (např. příspěvek na dopravu, zvýhodněný tarif volání, slevu na firemní zboží, stravenkovou kartu)
  • přísun vitamínů a ovoce
  • Multisport kartu
  • 4 týdny dovolené, po 3 letech o týden volna více

Přispějte i Vy k tomu, aby se Albert stal nejlepší a nejúspěšnější maloobchodní společností na světě.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Typ pracovního poměru:
Místo výkonu práce:
Kamenická 232/89, 40502 Děčín - Děčín II-Nové Město, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.
Práce je vhodná pro absolventy.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Kateřina Zárubová
katerina.zarubova@albert.cz