Vedoucí týmu | VímVíc.cz
premium

Vedoucí týmu

Jihlava
Práce na plný úvazek

Aktuálně hledáme vhodné uchazeče/-ky na pozici:

Náplň práce:

  • plánování, koordinace a kontrola činností ve svěřeném úseku
  • plnění nastavených cílů, dodržování firemních procesů a postupů
  • zajišťování vysoké kvality služeb pro zákazníky prodejen Albert
  • aktivní komunikace ostatními kolegy a zákazníky prodejen
  • zaškolení nových zaměstnanců

Co požadujeme:

  • ukončené SŠ/SOU vzdělání
  • zkušenost z oblasti maloobchodu výhodou
  • aktivní přístup, komunikační a organizační schopnosti
  • příjemné vystupování, orientace na zákazníka
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • odolnost vůči stresu
  • trestní bezúhonnost

Co Vám nabízíme:

  • široká nabídka zaměstnaneckých benefitů (např. příspěvek na dopravu, dovolená navíc, zvýhodněný tarif volání, stravenková karta, Multisport karta)
  • příležitosti ke kariérnímu růstu i osobnímu rozvoji
  • sleva na rodinný nákup

Přispějte i Vy k tomu, aby se Albert stal nejlepší a nejúspěšnější maloobchodní společností na světě.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Kollárova 2762/17, 58601 Jihlava - Jihlava, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Základní
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.
Práce je vhodná pro absolventy.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Barbora Moudrá
barbora.moudra@albert.cz