Vedoucí směny | VímVíc.cz
premium

Vedoucí směny

Ledčice
Práce na plný úvazek

Pro našeho klienta, výrobce kvalitních, praxí prověřených stavebních hmot a sofistikovaných systémových řešení, které vyžaduje moderní stavební trh, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí směny.

Náplň práce:

  • Řízení směny, přidělování úkolů podřízeným a následná kontrola splnění
  • Zodpovědnost za plné využití výrobní kapacity, plánování výroby dle objednávek s minimálním množstvím přechodů mezi jednotlivými druhy výrobků, optimálně zvolené velikosti jednotlivých šarží
  • Kontrola výrobního procesu – vážení šarží, doprava surovin, míchání, plnění do pytlů a značení, paletizace, balení, uskladnění
  • Zodpovědnost za kvalitu vyráběného zboží (kontrola dávkování, zrnitosti, potisku pytlů)
  • Dodržování technologických postupů (střídání výrobků, kontaminace)
  • Spolupráce s laboratoří a zabezpečení odebírání vzorků
  • Komunikace a spolupráce s dispozicí – objednávky zákazníků a termíny, sledování stavu surovin a jejich objednávání
  • Zodpovědnost za údržbu strojů a zařízení
  • Zabezpečení úklidu pracovních prostor (plnička, paletizátor, stretchhood, zalomený dopravník atd.)
  • Obsluha sušení písku – kontrola třídičů, dovoz písku nakladačem, kontinuita přísunu
  • Provádění měsíčních inventur skladu
  • BOZP - dohled na dodržování
  • Denní vyplňování provozního a výrobního protokolu
  • Ostatní práce dle pokynů nadřízeného
  • Informování o problémech ve výrobě, nebo odstávkách způsobených poruchou, nedostatkem materiálu, hlášení poruch a závad k řešení v provozním a výrobním protokolu

Požadujeme:

  • Vyučení technického směru
  • Praxe ve vedení kolektivu
  • Spolehlivost, flexibilita
  • Odpovědnost, proaktivní přístup
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Práce na PC
  • Průkaz na VZV a kolový nakladač výhodou

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Sleva na firemní produkty
  • Nadstandardní platové podmínky
  • Zázemí stabilní firmy
  • Nástup možný ihned
  • Dvousměnný provoz (ranní od 6:00, odpolední od 14:00)
  • Lokalita pracoviště – Ledčice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Ledčice - Ledčice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz