Vedoucí půjčovny lešení a bednění - Fryšták | VímVíc.cz

Vedoucí půjčovny lešení a bednění - Fryšták

Zlín
Plný úvazek
25 000 - 30 000 Kč
Mám zájem o nabídku Vedoucí půjčovny lešení a bednění - Fryšták

Volné místo Vedoucí půjčovny lešení a bednění ve společnosti RUDOLF lešení, s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Holešovská 423, Fryšták, 763 16 Fryšták. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 25 000 - 30 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSO (vyučení s maturitou). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Tomáš Rudolf. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma RUDOLF lešení, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Holešovská 423, Fryšták, 763 16 Fryšták. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 27741885.

Pozice:
Vedoucí půjčovny lešení a bednění
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
10. 6. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Náplň práce: přijímání zakázek na půjčovně, řešení zakázek bednění (stěnové, stropní) včetně přípravy kladečských plánu v Autocadu, schopnost komunikace se zákazníkem a se zaměstnanci, řešení autodopravy, nutná stavařská znalost včetně čtení ve výkresech, vzdělání - Střední průmyslová škola - stavební, práce v mladém nekuřáckém kolektivu
Požadavky: zodpovědnost, spolehlivost, dlouhodobá spolupráce
Výhody: stravenky, prémie, dobré pracovní podmínky

Úřad práce

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Zlín.
Evidujeme 873 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Zlín.