Vedoucí provozovny - Ostrava | VímVíc.cz

Vedoucí provozovny - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek
50 000 - 80 000 Kč

Nabídka práce Vedoucí provozovny pro organizaci JIMI-Brusivo s.r.o. (IČ 26873168). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO s maturitou (bez vyučení). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 50 000 - 80 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Ostrava. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Miroslav Křevký, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

JIMI-Brusivo s.r.o. detaily

Další informace o společnosti JIMI-Brusivo s.r.o. vedené pod IČ 26873168 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Vedoucí provozovny
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Pracoviště: Ostrava
Kontakt e-mailem

Náplň práce: jednání s dodavateli, kalkulace nabídek, zodpovědnost za plnění plánu, vedení kolektivu v počtu 12 lidí a kontrola jejich práce, pravidelný reporting

Co požadujeme: vysokou, prokazatelnou znalost technologie a aplikace v širokém spektru oboru brusiva a nástrojů, uživatelskou znalost PC, znalost IS POHODA vítána, spolehlivost a důslednost, praxe v marketingu, flexibilita, nadšen pro obchod

Zaměstnanecké výhody: služební auto, notebook, telefon, stravenky, podíl na zisku po roce práce u společnosti

Nástup ihned.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2115 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.