Vedoucí projektu (Project Leader) - Jablonec nad Nisou | VímVíc.cz

Vedoucí projektu (Project Leader) - Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou
Plný úvazek
30 000 - 45 000 Kč

Volné místo Vedoucí projektu (Project Leader) ve společnosti Benteler ČR s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Belgická 4777, Rýnovice, 466 05 Jablonec nad Nisou 5. Jedná se o práci na plný úvazek (pružná pracovní doba) s počátečním platem / mzdou 30 000 - 45 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: práce s PC, práce s PC - tabulkový procesor (Excel), angličtina, němčina, ruština a minimální dosažené vzdělání úSV. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ing. Dan Brozek. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* (*********) nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Benteler ČR s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Belgická 4777, Rýnovice, 466 05 Jablonec nad Nisou 5. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 63145936.

Pozice:
Vedoucí projektu (Project Leader)
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSV
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
10. 9. 2018
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Požadované dovednosti

  • práce s PC
  • práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Jazykové znalosti

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní
  • Ruština - pasivní

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Vedoucí projektu

Vaším úkolem bude:
o samostatné řízení jednotlivých projektů ve spolupráci se zákazníkem od fáze akvizice až do fáze sériové výroby
o dodržování stanovených termínových, kvalitativních a finančních cílů
o řízení projektového týmu
o komunikace se zákazníkem a dodavateli
o reporting průběhu a výsledků projektu

Nezbytné požadavky:
SŠ / VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
znalost AJ nebo NJ na dobré komunikativní úrovni
základní znalost RJ
zkušenosti s vedením projektů
uživatelská znalost MS Office
schopnost týmové práce, prezentační a komunikační dovednosti
flexibilita v cestování
zkušenosti s prací pro VW

Zaměstnanecké výhody:
práce ve stabilní společnosti s vyspělou firemní kulturou
zajímavé zaměstnání v perspektivním oboru
možnost trvalého profesního růstu
příležitosti v zahraničí v rámci podpory sesterských závodů
komplexní zaškolení v rámci firmy i externě
řadu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost stravování v závodní jídelně a stravenky, sportovní a společenské aktivity aj.)
Místo výkonu práce: Belgická 4777, Jablonec n.N., IČ: 63145936

Kontakt pouze emailem: *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou.
Evidujeme 451 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou.