Vedoucí prodeje pobočky Sapeli | VímVíc.cz
premium

Vedoucí prodeje pobočky Sapeli

Praha
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Vedoucí prodeje pobočky Sapeli

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí svým zákazníkům odborný prodej a poradenství značkových dveří a zárubní Sapeli, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pobočky.

Náplň práce:

  • Odborný prodej a poradenství s výběrem interiérových dveří Sapeli a jejich doplňků
  • Tvorba cenových nabídek, příjem objednávek, zodpovědnost za správnost vyřízení objednávek
  • Práce v interním systému, administrativa spojená s vyřizováním objednávek
  • Komunikace s centrálou, zaměřovacími, stavebními techniky a montážníky

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Předchozí praxe na obdobné pozici - prodej interiérů (dveře, kování, koupelny, podlahy)
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
  • Orientaci na zákazníka, schopnost obchodní argumentace
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatné rozhodování

Nabízíme:

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Dovolená 4 týdny
  • Zajímavé finanční ohodnocení a odměny za dosažené výsledky
  • Zvýhodněné ceny na firemní produkty
  • Příjemný kolektiv
  • Kvalitní zaškolovací systém
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 10 – Kolovraty

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Praha - Kolovraty, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz

Benefity, na které se můžete těšit