Vedoucí pracovní skupiny týmu Oracle Administrátorů | VímVíc.cz
premium

Vedoucí pracovní skupiny týmu Oracle Administrátorů

Praha
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Vedoucí pracovní skupiny týmu Oracle Administrátorů

O pozici

Hledáme Teamleadra / vedoucího pracovní skupiny pro osmičlenný tým Oracle administratorů.

Budete mít možnost se rozvíjet ve vedení malého týmu. Využijete svou odpovědnost, schopnost dodržovat termíny, komunikativnost, koncepčnost, schopnost správně nastavovat priority a řešit krizové situace.

Co bude Vaše práce

Vedení tymu bude Vaše náplň práce na 80 %, zbytek budete spolupracovat na:
  • Koordinaci / Instalaci / patchování / obnově databází Oracle 12c a 19c
  • Podílet se na releasech a zajišťovat potřebou podporu
  • Hlídat výkony databází
  • Dohlížet na bezproblémový provoz
  • Poskytovat podporu při řešení problémů a incidentů

Bez čeho se u nás neobejdete?

  • Minimálně 1 roku zkušeností s vedením technického týmu
  • Základní znalosti Oracle Databázi
  • Komunikativnosti a týmového ducha, to stejné nabízíme my Vám

Nabízené Benefity

  • K 5 týdnům dovolené navíc 5 sick days a dalších 5 care days
  • Možnost dostat ke mzdě navíc roční bonus ve výši až 16 %
  • E-stravenky v hodnotě 125 Kč na den, které využijete v restauracích i obchodech
  • Přispíváme na životko (až 1 000 Kč za měsíc) a penzijko (až 3 % ze mzdy měsíčně)
  • 8 100 bodů ročně do cafeterie, díky které si sestavíte další benefity sobě na míru
  • Pro sportovce potěšení v podobě MultiSportky
  • Zvýhodněné produkty a finanční služby
  • Pružná pracovní doba a možnost práce z domova 2-3 dny v týdnu
  • Možnost rozvoje napříč skupinou, podpoříme vás v kariéře a osobním růstu
  • Naše centrála je nejekologičtější kancelářskou budovou v ČR. Kromě příjemného prostředí můžete využít střešní terasu, relax zóny, kolárnu, Rohlik point, Alza Box i Z-Box, masáže, praktického lékaře, zubaře a mnoho dalších výhod

#LI-AG1

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Praha, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Aneta Gillová
Adresa:
Radlická 333/150, 15000 Praha
agillova@csob.cz