VEDOUCÍ OBCHODNÍ SKUPINY - Prostějov | VímVíc.cz

VEDOUCÍ OBCHODNÍ SKUPINY - Prostějov

Prostějov
Plný úvazek
25 000 - 40 000 Kč
Mám zájem o nabídku VEDOUCÍ OBCHODNÍ SKUPINY - Prostějov

Nabídka práce VEDOUCÍ OBCHODNÍ SKUPINY pro organizaci SMS finance, a.s. (IČ 25381512). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSV. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol a osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 25 000 - 40 000 Kč a práci na plný úvazek (pružná pracovní doba). Adresa pracoviště je Prostějov. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Luděk Čala, a to na e-mail *********.

SMS finance, a.s. detaily

Další informace o společnosti SMS finance, a.s. vedené pod IČ 25381512 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
VEDOUCÍ OBCHODNÍ SKUPINY
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSV
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 8. 2019
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

Nástup ihned. Životopis zasílejte na e-mail *********.
Nabízíme pracovní příležitost v silné marketingovéspolečnosti, která v České republice nabízí produkty z oblasti pojišťovnictví, bankovnictví a investic a z důvodu rozvoje našich poboček v Prostějově, Brně a Olomouci hledáme vhodného manažera týmu.
Náplň práce:
- motivace, organizace a vedení týmu
- odpovědnost za chod přidělené pobočky a týmu
- profesní rozvoj týmu ve spolupráci s nadřízeným
- podílení se na výběrových řízení ve spolupráci s nadřízeným
Co u nás uplatníte?
- samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup
- schopnost rychlého rozhodování
- flexibilita a cílevědomost
- skvělé organizační a komunikační schopnosti
- min. SŠ/VŠ vzdělání
- ŘP sk. B
Nabízíme: nadstardantní finanční ohodnocení pravidelné vzdělávání, možnost kariérního růstu, firemní tarif, příspěvek na telefon, notebook a automobil.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Prostějov.
Evidujeme 632 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Prostějov.