Vedoucí kontrolního oddělení (OŽ) | VímVíc.cz
premium

Vedoucí kontrolního oddělení (OŽ)

Praha
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Vedoucí kontrolního oddělení (OŽ)

Pro našeho klienta, Městskou část Praha 15, Úřad MČ Praha 15, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí kontrolního oddělení (OŽ)

Náplň práce:

  • Výkon živnostenské kontroly dle zákona o živnostenském podnikání
  • Projednávání přestupků na úseku živnostenského podnikání, vydávání rozhodnutí
  • Vedení správního řízení
  • Výkon dozoru dle zákona o ochraně spotřebitele a zákona o spotřebních daní

Požadavky:

  • Dle zákona – fyzická osoba, která dosáhla 18 let, občan ČR nebo cizí st. občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům
  • VŠ – výhodou právní/ekonomický obor
  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Flexibilita, samostatnost, spolehlivost
  • Komunikativní schopnosti v písemném a ústním projevu
  • Znalost práce na PC /Word, Excel/
  • Ochota dalšího vzdělávání
  • Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
  • Praxe na úseku živnostenského podnikání
  • ŘP. sk B

Nabídka:

  • Fulltime zaměstnání na HPP v 11. platové třídě
  • Stravenky v hodnotě 110
  • Sickdays
  • Možnost pružné pracovní doby
  • Možnost vzdělávání
  • 2x ročně mimořádná finanční odměna
  • Místo výkonu práce: Praha 15
  • Možnosti nástupu dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Praha - Horní Měcholupy, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Bakalářské
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz