Údržbáři- zámečníci - Řepov | VímVíc.cz

Údržbáři- zámečníci - Řepov

Mladá Boleslav
Plný úvazek
od 25 000 Kč
Mám zájem o nabídku Údržbáři- zámečníci - Řepov

Volné místo Údržbáři- zámečníci ve společnosti Magna Automotive (CZ) s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Řepov. Jedná se o práci na plný úvazek (třísměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 25 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je A. Párová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Magna Automotive (CZ) s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Řepov. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 27318583.

Pozice:
Údržbáři- zámečníci
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
2. 5. 2019
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce:
Řepov č.p. 174
293 01 Mladá Boleslav 1

Požadavky: Vyučení v technickém oboru, výhodou obor zámečník, oprávnění dle vyhl. 50/78 Sb. výhodou, praxe v oboru min. 1 – 2 roky, svářečský průkaz výhodou, manuální zručnost, samostatnost, tvořivost, flexibilita, spolehlivost, řidičský průkaz B.

Náplň práce: Oprava a údržba strojního zařízení, budov a elektrických zařízení, další práce dle potřeby oddělení údržby.

Nabízíme: 25 dní dovolené za kalendářní rok, 13. plat, zaměstnanecké akcie, odměny za životní a pracovní výročí, další benefity - poukázky Flexi Pass, příspěvek na stravování, výhodný tarif pro zaměstnance.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav.
Evidujeme 609 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav.