Údržbáři - Vsetín | VímVíc.cz
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 84 053 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Údržbáři - Vsetín

Vsetín
DPP, DPC, min. 12 hod. týdně
od 120 Kč/hod.
Výběrové řízení bylo ukončeno

Volné místo Údržbáři ve společnosti NADĚJE. Pracoviště se nachází na adrese Rokytnice 327, Rokytnice, 755 01 Vsetín 1. Jedná se o práci na DPP / DPC / min. 12 hod. týdně (pružná pracovní doba) s počátečním platem / mzdou od 120 Kč/hod.. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Jitka Němcová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma NADĚJE nabízí volné pracovní místo na adrese Rokytnice 327, Rokytnice, 755 01 Vsetín 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 00570931.

Pozice:
Údržbáři
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání:
od 1. 7. 2019 do 31. 12. 2019
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Možnost prodloužení spolupráce i v následujícím roce. VHODNÉ I PRO SENIORY. Počet hodin týdně 8 - 12.

POŽADUJEME: manuální zručnost, dobrou organizaci práce, spolehlivost, flexibilitu; zkušenost s opravami a údržbou majetku; ŘP sk. B - aktivní řidič; zkušenosti s chovem domácích zvířat (není podmínkou); soulad s posláním NADĚJE - etický kodex; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost.
NÁPLŇ PRÁCE: Drobné údržbářské práce a opravy - stavební, truhlářské, instalatérské, malířské a natěračské; údržba zeleně. Dovoz a odvoz klientů sociální služby v autě s bezbariérovou úpravou - řízení auta s celkovou hmotností do 3,5 t (nyní nepravidelně). Dohled nad zajištěním zázemí a pomoc s drobným chovem ovcí a slepic (případné krmení i o víkendech a svátcích).
PVNÍ KONTAKT: Uchazeči zašlou přihlášku do výběrového řízení včetně strukturovaného životopisu na e-mail: ********* nejpozději do 17. 6. 2019. Vybraní zájemci budou pozváni k pohovoru. Další informace na telefonním čísle *********, v pracovní dny od 8 - 15 hodin.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Vsetín.
Evidujeme 698 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Vsetín.