ÚDRŽBÁŘI - Prostějov | VímVíc.cz

ÚDRŽBÁŘI - Prostějov

Prostějov
Plný úvazek
od 22 000 Kč

Nabídka práce ÚDRŽBÁŘI pro organizaci ALPER a.s. (IČ 27126226). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 22 000 Kč a práci na plný úvazek (třísměnný provoz). Adresa pracoviště je Vrahovická 4530, Prostějov, 796 01 Prostějov 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Mgr. Kristýna Bartoňová, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

ALPER a.s. detaily

Další informace o společnosti ALPER a.s. vedené pod IČ 27126226 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
ÚDRŽBÁŘI
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 1. 11. 2019 do 31. 10. 2020
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Bartoňová tel.: ********* (v době 8:00-15:00 hod.) nebo email *********. Požadujeme: SŠ - strojní zámečník (výhodou), zkušenost na obdobné pozici, samostatné jednání, snaha učit se novým věcem, spolehlivost, flexibilitu.
Náplň práce: vyhledávání závad a stanovování technologie oprav, provádění údržbářských a opravárenských prací, ustavování strojů, zařízení, provádění běžných, středních a generálních oprav strojů a zařízení, provádění funkčních zkoušek, evidování technických dat o průběhu a výsledcích prací.
Nabízíme: práci ve stabilní české společnosti, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, příspěvek na stravování, adaptační příspěvěk, příspěvek na lázeňský pobyt, příspěvek pro děti zaměstnanců, a další. PD: Po-Pá 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 hod. Pracoviště: Vrahovická č.p. 4530, Prostějov

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Prostějov.
Evidujeme 602 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Prostějov.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.