Údržbář zámečník (elektro výhodou) - Chrudim | VímVíc.cz

Údržbář zámečník (elektro výhodou) - Chrudim

Chrudim
Plný úvazek, DPP, min. 38,8 hod. týdně
20 000 - 25 000 Kč

Nabídka práce Údržbář zámečník (elektro výhodou) pro organizaci Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. (IČ 27482693). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - nižší střední odborné. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 20 000 - 25 000 Kč a práci na plný úvazek / DPP / min. 38,8 hod. týdně (dvousměnný provoz). Adresa pracoviště je Průmyslová 443, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ing. Martina Burdová, personalistka, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. detaily

Další informace o společnosti Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. vedené pod IČ 27482693 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Údržbář zámečník (elektro výhodou)
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Nástup do zaměstnání:
1. 4. 2019
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce: Chrudim - Průmyslová 443
NÁPLŇ PRÁCE: zámečnické práce (ev. elektrikářské) při opravách strojů a údržbách strojů na zpracování dýh. Součástí práce je i koordinace externích prací při údržbě a opravách a práce na PC.
POŽADAVKY: znalosti silno i slaboproudu - výhodou. Preferujeme pracovníka se zkušenostmi ve výrobním podniku, VZV výhodou, čistý trestní resjtřík nutný.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Výhody pro zaměstnance: stabilní firma s historií od roku 1993 (založena 1946), firemní, stravování, pro stabilní zaměstnance firemní půjčky
První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.
Evidujeme 790 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.