Údržbář/ka - elektro - Třemošnice | VímVíc.cz

Údržbář/ka - elektro - Třemošnice

Chrudim
Plný úvazek, min. 37,5 hod. týdně
22 000 - 26 000 Kč

Volné místo Údržbář/ka - elektro ve společnosti ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Budovatelů 482, Třemošnice, 538 43 Třemošnice. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 37,5 hod. týdně (třísměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 22 000 - 26 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. a minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Magdaléna Semerádová. Můžete zavolat na telefonní číslo *********/651 nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Budovatelů 482, Třemošnice, 538 43 Třemošnice. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 62063685.

Pozice:
Údržbář/ka - elektro
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Nástup do zaměstnání:
1. 3. 2019
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Pracoviště: Třemošnice.
Pracovní režim: třísměnný - 8 hod. směny / nepřetržitý - 12 hod. směny.
Pracovní náplň: práce v oddělení elektroúdržby, provádění preventivní a periodické údržby, zodpovědnost za bezproblémový chod oddělení.
Požadavky: OU - vyučení v oboru elektrikář / SŠ, osvědčení k vyhlášce č. 50/78 Sb. § 6 (§ 8 výhodou), čistý trestní rejstřík, samostatnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem, praxe v údržbě - výhodou.
Nabízíme: možnost dalšího mzdového růstu, 5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací zaměstnavatele, vitamín C, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, bezplatné čerpání či příspěvek na sportovní a relaxační aktivity: tenis, squash, bowling, cvičení, plavání, welness, masáže, apod.
Kontakt: telefonicky Po-Pá od 8:00-16:00 hod. nebo e-mailem.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.
Evidujeme 742 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.