UČITEL/KA 1. STUPNĚ ZÁKLADNÍ ŠKOLY - Albrechtice nad Vltavou | VímVíc.cz

UČITEL/KA 1. STUPNĚ ZÁKLADNÍ ŠKOLY - Albrechtice nad Vltavou

Písek
Plný úvazek
28 630 - 37 330 Kč
Mám zájem o nabídku UČITEL/KA 1. STUPNĚ ZÁKLADNÍ ŠKOLY - Albrechtice nad Vltavou

Volné místo UČITEL/KA 1. STUPNĚ ZÁKLADNÍ ŠKOLY ve společnosti Základní škola a Mateřská škola v Albrechticích nad Vltavou. Pracoviště se nachází na adrese Albrechtice nad Vltavou. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 28 630 - 37 330 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání vysokoškolské. Práce je vhodná pro absolventy vysokých škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Mgr. Věra Tichá, ředitelka. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Základní škola a Mateřská škola v Albrechticích nad Vltavou nabízí volné pracovní místo na adrese Albrechtice nad Vltavou. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 48221350.

Pozice:
UČITEL/KA 1. STUPNĚ ZÁKLADNÍ ŠKOLY
Minimální stupeň vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 26. 8. 2019 do 25. 8. 2020
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení nebo na dobu neurčitou.
Pracovní náplň: učitel/ka 1. stupně ZŠ - vyučování 1. ročníku. Výhodou znalost Hejného metody výuky matematiky, hra na hudební nástroj, kreativita, optimistický přístup k dětem. Možnost vedení kroužků.
Požadujeme: vzdělání VŠ v oboru.
Nabízíme: stravování, malý kolektiv.
První kontakt: tel.: ********* (v pracovní dny po 11.00 hodině - raději SMS), e-mail: *********.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Písek.
Evidujeme 589 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Písek.