Účetní pro zahraniční pobočky - Velká Bystřice | VímVíc.cz

Účetní pro zahraniční pobočky - Velká Bystřice

Olomouc
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
35 000 - 41 000 Kč
Mám zájem o nabídku Účetní pro zahraniční pobočky - Velká Bystřice

Nabídka práce Účetní pro zahraniční pobočky pro organizaci EGT Express CZ s.r.o. (IČ 62301951). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO s maturitou (bez vyučení) a další dovednosti jako řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, ruština. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 35 000 - 41 000 Kč a práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Olomoucká 1001, Velká Bystřice, 783 53 Velká Bystřice. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Irena Křížková, a to na e-mail *********.

EGT Express CZ s.r.o. detaily

Další informace o společnosti EGT Express CZ s.r.o. vedené pod IČ 62301951 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Účetní pro zahraniční pobočky
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup do zaměstnání:
1. 6. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Jazykové znalosti

  • Ruština - aktivní

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Pracoviště: Olomoucká č.p. 1001, Velká Bystřice.
Pracovní doba : 7:00 - 15:30, dle dohody lze i upravit.
Náplň práce:
- vedení účetnictví poboček republik bývalého sovětského svazu
Požadujeme:
- pečlivost a spolehlivost
- výborná znalost RJ
- znalost zahraničního účetnictví výhodou
- ŘP sk.B
Nabízíme:
- pracovní pozici s možností profesního i finančního růstu
- zaškolení na dané pozici
- zázemí stabilní společnosti, příjemný pracovní kolektiv
- bezplatnou výuku cizích jazyků přímo na firmě
Kontakt je možný POUZE emailem.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Olomouc.
Evidujeme 997 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Olomouc.