Účetní / Accountant (20h/týdně) | VímVíc.cz
premium

Účetní / Accountant (20h/týdně)

Praha
Práce na zkrácený úvazek
Mám zájem o nabídku Účetní / Accountant (20h/týdně)

Koho hledáme?

Servisní centrum společnosti McDonald's ČR hledá do finančního oddělení nového kolegu/kolegyni na pozici ACCOUNTANT / ÚČETNÍ. Pozice je vhodná pro někoho, kdo má zkušenost s účetnictvím či je čerstvým absolventem Obchodní akademie či studentem VŠ ekonomického zaměření.

Co očekáváme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ ekonomického směru
  • Zkušenost s vedením účetnictví (absolventy rádi zaučíme)
  • Znalost účetní/daňové legislativy (alespoň teoreticky)
  • Pokročilou znalost MS Office – především MS Excel (vzorce, kontingenční tabulky…)
  • Anglický jazyk úroveň minimálně A2
  • Flexibilita a proaktivní přístup

Jaká bude náplň tvé práce?

  • Účtování bankovních výpisů
  • Účtování pracovních cest, drobných výdajů
  • Účtování interních dokladů
  • Inventarizace účtů hlavní knihy

Co nabízíme?

  • Možnost pracovat pro jeden z největších řetězců rychlého občerstvení na světě
  • Díky naší velikosti Ti nabízíme jistotu a stabilitu a takřka neomezený prostor pro osobní rozvoj a kariérní růst
  • Kvalitní Trainee programy
  • Skvělý kolektiv (všichni si tu tykáme)
  • Příjemné pracovní prostředí v moderních prostorách (Praha 5 - Nové Butovice)
  • Atraktivní balíček benefitů (příspěvek na mobilní telefon, na vzdělávání a volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní dobu, notebook, občerstvení na pracovišti a mnoho dalších)
  • Dovolená navíc
  • Sick days
  • Home office
  • A spoustu maličkostí v průběhu roku

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Radlická 740/113c, 15800 Praha - Jinonice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.
Práce je vhodná pro absolventy, důchodce a rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Miroslav Svozílek
miroslav.svozilek@cz.mcd.com