TURISTICKÝ PRŮVODCE/DELEGÁT - Ostrov | VímVíc.cz

TURISTICKÝ PRŮVODCE/DELEGÁT - Ostrov

Karlovy Vary
Plný úvazek
14 740 - 22 000 Kč

Nabídka práce TURISTICKÝ PRŮVODCE/DELEGÁT pro organizaci Luboš Špak (IČ 75456061). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - bakalářské. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 14 740 - 22 000 Kč a práci na plný úvazek (pružná pracovní doba). Adresa pracoviště je Smetanova 344, Ostrov, 363 01 Ostrov nad Ohří. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Luboš Špak, a to na e-mail *********.

Luboš Špak detaily

Další informace o společnosti Luboš Špak vedené pod IČ 75456061 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
TURISTICKÝ PRŮVODCE/DELEGÁT
Minimální stupeň vzdělání:
Bakalářské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
28. 9. 2018
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Kontakt: e-mailem: *********

Náplň práce:
-provádění klientů po turisticky zajímavých místech v ČR
-péče o klienty po dobu jejich pobytu v ČR
-účast na doprovodných akcích
-aktivní nabízení zájezdů a výletů
-komunikace s klienty

Požadujeme:
-časovou flexibilitu
-příjemné vystupování
-komunikativnost
-bakalářské/VŠ vzdělání
-znalost práce s PC - pokročilý uživatel
-znalost jazyků - plynně Angličtina - podmínkou, Tagalog - výhodou
-schopnost řešit stresové situace
-ochota učit se novým věcem
-ochota cestovat

Nabízíme:
-odpovídající mzdové ohodnocení
-flexibilní pracovní dobu
-práci v kolektivu

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary.
Evidujeme 1345 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary.