Traťový strojník/ce - Ostrava | VímVíc.cz

Traťový strojník/ce - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek
18 000 - 25 000 Kč

Volné místo Traťový strojník/ce ve společnosti Advanced World Transport a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Hornopolní 3314/38, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 18 000 - 25 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Mgr. Martina Gomolová. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Advanced World Transport a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Hornopolní 3314/38, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 47675977.

Pozice:
Traťový strojník/ce
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 12. 2018
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

Místo výkonu práce: Hornopolní 3314/38, Moravská Ostrava
V případě zájmu pište na e-mail.

PP na dobu určitou.

Popis pozice:
- Řízení, obsluha a údržba mechanických strojů a strojů traťové mechanizace (MUV, Puschl, dvoucestný bagr, podbíječky apod.), popř. také silničních dopravních prostředků.
- Práce na stavbě, údržbě a opravách železničního svršku a spodku.

Požadujeme:
- Vyučení nejlépe dopravního nebo strojního zaměření.
- Průkaz způsobilosti k řízení speciálních hnacích vozidel na vlečky.
- Licenci strojvedoucího a doplňkové osvědčení pro celostátní dráhy.
- Zkušenosti s prací na železničním svršku.
- Praxi při obsluze speciálních hnacích vozidel.
- Vazačský a svářečský průkaz je výhodou.

Nabízíme:
- Zajímavou, samostatnou, různorodou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti.
- Možnost odborného a profesního růstu.
- Zajímavé finanční ohodnocení.
- Systém zaměstnaneckých benefitů.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2050 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.