TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA - Písek | VímVíc.cz

TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA - Písek

Písek
DPP
od 15 000 Kč

Volné místo TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA ve společnosti DomiCall, s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Karlova 108/3, Vnitřní Město, 397 01 Písek 1. Jedná se o práci na DPP (dvousměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 15 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: práce s PC a minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Denisa Skalická. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma DomiCall, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Karlova 108/3, Vnitřní Město, 397 01 Písek 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25639315.

Pozice:
TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
DPP
Nástup do zaměstnání:
13. 5. 2019
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • práce s PC

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 5

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE - po zapracování (cca 2 měsíce) možnost zaměstnání na pracovní poměr.
Náplň práce: aktivní telefonické oslovování potenciálních i stávajících zákazníků; prezentace a prodej zboží nebo služeb
Požadujeme - znalost práce na PC.
Pracovní doba: dvě směny rozložení směn: 8-12, 8-14, 8-16, 12-20, 14-20, 16-20 hod.
Nabízíme: stabilní zázemí a dlouhodobou spolupráci v české společnosti; pravidelný a jednotný výplatní termín; průměrný výdělek 33 000,- Kč; fixní mzda + bonusy za výkon, docházku, odpolední směny; bonus za doporučení kolegy 2000 Kč, pravidelné motivační soutěže o hodnotné ceny, občerstvení na pracovišti zdarma, stravenky, neformální dress code; flexibilní plánování docházky;volné víkendy a svátky

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Písek.
Evidujeme 538 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Písek.