Technolog obrábění - Zbýšov | VímVíc.cz

Technolog obrábění - Zbýšov

Brno-venkov
Plný úvazek, min. 37,5 hod. týdně
od 30 000 Kč
Mám zájem o nabídku Technolog obrábění - Zbýšov

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Volné místo Technolog obrábění ve společnosti Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Na láně 643, Zbýšov, 664 11 Zbýšov u Brna. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 37,5 hod. týdně (pružná pracovní doba) s počátečním platem / mzdou od 30 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: angličtina, čeština a minimální dosažené vzdělání úSO s maturitou (bez vyučení). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Veronika Opluštilová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* (*********) nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Metaldyne Oslavany, spol. s r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Na láně 643, Zbýšov, 664 11 Zbýšov u Brna. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 49970909.

Informace o volném místě

Pozice:
Technolog obrábění
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek, min. 37,5 hod. týdně
Nástup do zaměstnání:
1. 7. 2019
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:
od 30 000 Kč

Jazykové znalosti

  • Angličtina - aktivní
  • Čeština - aktivní

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1
Poslední změna nabídky: 19. 7. 2019
Poslední uvedení nabídky: 20. 7. 2019

Poznámka

Co budete dělat v běžném pracovním dnu jako "Technolog obrábění: vytvářet technickou dokumentaci pro konstrukce přípravků a měřidel a kontrolovat její používání, podílet se na stanovování strojních časů a na předkalkulacích, navrhovat nové technologické postupy pro obrábění a hledat zjednodušení těch stávajících, vybírat nástroje a jednat s jejich dodavateli, spolupracovat na jednáních a navrhovat nové uspořádání pracoviště a dílny v případě převodu technologie na místní pobočku, podílet se na APQP, SPC a FMEA a tvořit směrnice pro svou práci dle IATF. Co bychom potřebovali abyste: měli za sebou aspoň úplné střední vzdělání, technického/strojírenského směru, uměli kreslit v SolidWorks nebo jiném 3D modelování, rozuměli základům obrábění, tušili, co je to FMEA, APQP nebo PPAP a orientovali se v technické dokumentaci, neváhali být samostatní a iniciativní, se domluvili anglicky a česky. Co dalšího by Vás mohlo zajímat: nastoupit můžete hned, pracovní doba má pevné jádro, zbytek si určíte sami a můžete i nadpracovat, pracoviště: Zbýšov u Brna, o zaškolení se postará zkušený nadřízený, pracovní smlouva je na dobu neurčitou. Více o společnosti, benefitech naleznete na www.metaldyne.cz

Úřad práce

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov.
Evidujeme 1142 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov.

Zaujala tě tato nabídka?

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet.

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.