Technik úseku nadrozměrné přepravy - Vystrkov | VímVíc.cz

Technik úseku nadrozměrné přepravy - Vystrkov

Pelhřimov
Plný úvazek
od 30 000 Kč
Mám zájem o nabídku Technik úseku nadrozměrné přepravy - Vystrkov

Volné místo Technik úseku nadrozměrné přepravy ve společnosti PRETOL s. r. o.. Pracoviště se nachází na adrese Vystrkov. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 30 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C a minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Milan Adamec. Můžete zavolat na telefonní číslo *********.

Více o zaměstnavateli

Firma PRETOL s. r. o. nabízí volné pracovní místo na adrese Vystrkov. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25923501.

Pozice:
Technik úseku nadrozměrné přepravy
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 8. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - stravenky, příspěvek na dopravu do zaměstnání, firemní akce.

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Náplň práce: plánování servisních prohlídek a STKvozidel, stahování dat z tachografů a karet řidičů, doprovod nadrozměrných nákladů.

Požadujeme: vzdělání technického směru, praxe v nákladní autodopravě, základní znalost práce na PC (běžné administrativní programy).

Nutný telefonický kontakt předem!

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Pelhřimov.
Evidujeme 598 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Pelhřimov.