Technik - údržbář/ka montážních linek - Žatec | VímVíc.cz

Technik - údržbář/ka montážních linek - Žatec

Louny
Plný úvazek
33 000 - 35 000 Kč

Nabídka práce technik - údržbář/ka montážních linek pro organizaci KOITO CZECH s.r.o. (IČ 26438771). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., technické znalosti pneumatika, hydraulika. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 33 000 - 35 000 Kč a práci na plný úvazek (nepřetržitý provoz). Adresa pracoviště je Na Astře 3001, Žatec, 438 01 Žatec 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Lenka Nowaková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

KOITO CZECH s.r.o. detaily

Další informace o společnosti KOITO CZECH s.r.o. vedené pod IČ 26438771 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
technik - údržbář/ka montážních linek
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
15. 5. 2019
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - příspěvek na dopravu a připojištění
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Požadované dovednosti

  • činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • technické znalosti pneumatika, hydraulika

Požadované vzdělání

  • Elektrotechnika

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 5

Poznámka

místo výkonu práce: Na Astře 3001, 438 01 Žatec
Zjišťujete rádi, proč něco nefunguje tak jak má? Umíte si s tím poradit? Setkali jste se pneumatikou, hydraulikou a vlastníte osvědčení dle vyhlášky 50 min § 5? Hledáme posilu do teamu techniků montážních linek.
POŽADAVKY
Podmínka vzdělání - Elektro.
Technické znalosti pneumatika, hydraulika
Vhodné i pro absolventy.
Vyhláška 50 - podmínkou.
Technické myšlení, manuální zručnost, samostatnost v práci, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost.
STRUČNÝ POPIS PRACOVNÍ POZICE
Provádí údržbu a opravy montážních linek.
Zodpovídá za technické prostoje zařízení.
Technickým zásahem předchází poruše zařízení a zodpovídá za technické prostoje.
Zdokonaluje technologii pro zkvalitnění pro zkvalitnění výroby.
Směnný provoz
Dovolená navíc, zvýhodněné stravování, sick days - indispoziční volno, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
Zájemci mohou zaslat životopis na email: *********, *********, osobně na uvedené adrese po předchozí telefonické dohodě

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Louny.
Evidujeme 457 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Louny.