Technik laboratoře, metrolog - Moravská Třebová | VímVíc.cz

Technik laboratoře, metrolog - Moravská Třebová

Svitavy
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
od 25 000 Kč

Volné místo Technik laboratoře, metrolog ve společnosti ATEK s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Svitavská 1599/66, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 25 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSO s maturitou (bez vyučení). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Jitka Kocianová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma ATEK s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Svitavská 1599/66, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 26004968.

Pozice:
Technik laboratoře, metrolog
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup do zaměstnání:
11. 3. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

NÁPLŇ PRÁCE: provádění měření 2D a 3D dle požadavků, vyhotovování měr.protokolů, realizace poptávkového řízení, spolupráce na nových projektech, laboratorní testy (měření hořlavosti, klimatických změn a další), správa dokumentace atd.
POŽADUJEME: min. SŠ vzdělání, praxe v oboru, znalost 3D měření, souřadnicového systému a  laboratorních zařízení, zákl.znalost AJ nebo NJ, ŘP B
NABÍZÍME: motivační mzdové ohodnocení dle Vašich dovedností a znalostí, 25 dnů dovolené, cafetérie, dot.stravování, další vzdělávání v oboru, odměny při pracovních i životních jubileích atd.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Svitavy.
Evidujeme 491 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Svitavy.