Technik kvality | VímVíc.cz

Technik kvality

Středočeský kraj

Firma

Kariéra s.r.o.

Popis pozice

Náplň práce

Pro našeho klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Technik kvality.
Náplň práce:
- spolupracovat při přípravě, schvalovat programy na měřících zařízeních ve firmě
- podílet se na standardizaci měřících metod
- vyhodnocovat data o stabilitě procesů
- řídit proces metrologie
- spoluvytvářet, nastavovat a kontrolovat systém kvality ve firmě
- spolupracovat při vývoji nových výrobků s ohledem na měření a kontrolu dílů
- spolupracovat při hledání optimálních pracovních postupů, zlepšování
- zjišťovat příčiny výrobních neshod a navrhování opatření k nápravě
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání technického směru
- zaměření nebo praxe ve strojírenství, nebo automobilovém průmyslu
- základní znalost cizího jazyka (AJ případně NJ)
- preciznost při práci, komunikativnost a schopnost týmové práce
- uživatelská znalost práce na PC
Nabízíme:
- různorodou práci v menším pracovním kolektivu
- motivující pracovní ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (osobní volno, stravenky, příspěvky pojištění atd.)
- uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
- dlouhodobou spolupráci ve stabilní firmě
Místo pracoviště:
Mnichovo Hradiště
Termín nástupu:
Ihned/dle dohody
V případě zájmu zasílejte svůj životopis na ********* a uvádějte značku 15346/TK/TAR.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Kontaktní údaje

Martina Tarabášová

Místo výkonu práce

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.