Technici kontroly kvality - Otrokovice | VímVíc.cz

Technici kontroly kvality - Otrokovice

Zlín
Plný úvazek, min. 37,5 hod. týdně
23 000 - 28 000 Kč
Mám zájem o nabídku Technici kontroly kvality - Otrokovice

Volné místo Technici kontroly kvality ve společnosti Pipelife Czech, s. r. o.. Pracoviště se nachází na adrese Kučovaniny 1778, Otrokovice, 765 02 Otrokovice 2. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 37,5 hod. týdně (třísměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 23 000 - 28 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B a minimální dosažené vzdělání úSO s maturitou (bez vyučení). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Lenka Kunzová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* (*********) nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Pipelife Czech, s. r. o. nabízí volné pracovní místo na adrese Kučovaniny 1778, Otrokovice, 765 02 Otrokovice 2. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 60709391.

Pozice:
Technici kontroly kvality
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup do zaměstnání:
1. 7. 2019
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Náplň práce:
" zajištění výstupní kontroly výrobků (8-h, směny R-O-N)
" zajištění mezioperační kontroly při výrobním procesu
" provádění fyzikálně-mechanických zkoušek
" místo výkonu práce: Otrokovice
Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání technického směru
" vhodné i pro absolventy
" znalost v oblasti plastů a řízení kvality (výhodou)
" manuální zručnost, spolehlivost
" schopnost učit se nové věci
" řidičské oprávnění skupiny B
Nabízíme:
" adekvátní finanční ohodnocení
" garantovaný věrnostní bonus pro nové zaměstnance
" stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií
" široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů

Úřad práce

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Zlín.
Evidujeme 873 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Zlín.