Systémový administrátor | VímVíc.cz

Systémový administrátor

Královéhradecký kraj

Firma

Kariéra s.r.o.

Popis pozice

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici
Náplň práce:
- systémová administrace a řízení IT infrastruktury s vysokou dostupností
(Servery na platformě Microsoft, virtualizace, LAN, WAN …)
- návrhy a realizace rozvojových a inovativních projektů
- analýza chyb, výkonu, testování a dokumentace
- koordinace dodavatelů, dohledového centra a řešených incidentů
Získáte:
- prostředí pro váš dynamický profesní rozvoj s týmovým zázemím
- práci s moderními technologiemi
- rozvoj jazykových dovedností s možností jejich aktivního využití v mezinár. projektech
- tvůrčí práci při zabezpečování provozu a rozvoje
- profesionální odborné vzdělávání (MOC…), jazykové kurzy
- široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat, pružná pracovní doba, extra odměny za realizovaná zlepšení a inovace)
Očekáváme:
- SŠ, VŠ vzdělání v oboru IT, elektro nebo automatizace
- zkušenosti s administrací Microsoft serverů, zálohovacích systémů, sítí …
- znalost řešení SOFOS, VEEAM či ISO 27000 výhodou
- znalost EDI komunikace, SQL či ERP systémů vítána
- systémový a aktivní přístup k pracovním úkolům
- odpovědnost, chuť na sobě pracovat
Pracovní poměr:
- na plný pracovní úvazek, popř. ŽL
Místo:
- Červený Kostelec, popř. Trutnov
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail *********.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Kontaktní údaje

Martina Tarabášová

Místo výkonu práce

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.