System Support/System Tester - Mladá Boleslav | VímVíc.cz

System Support/System Tester - Mladá Boleslav

Mladá Boleslav
Plný úvazek
25 000 - 35 000 Kč
Mám zájem o nabídku System Support/System Tester - Mladá Boleslav

Nabídka práce System Support/System Tester pro organizaci B E K O Engineering, spol. s r.o. (IČ 14866358). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO s maturitou (bez vyučení). Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 25 000 - 35 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Českobratrské náměstí 133/1, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Barbora Jehličková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

B E K O Engineering, spol. s r.o. detaily

Další informace o společnosti B E K O Engineering, spol. s r.o. vedené pod IČ 14866358 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
System Support/System Tester
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
24. 9. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce:
Českobratrské náměstí č.p. 133/1
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: e-mail: *********

Náplň práce:
- podílení se na projektech ve vývoji v automobilovém průmyslu
- testování a provádění testovacích jízd
- analýza chyb a návrh nápravných opatření
- vytváření testovacích reportů
- komunikace s dodavateli i zákazníky

Požadavky:
- úplné střední vzdělání elektronického/elektrotechnického směru
- platná Vyhláška 50 výhodou
- mírně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
- technické a logické myšlení
- zájem o v automobily
- ochota učit ne novým věcem a stále na sobě pracovat
- flexibilita

Nabízíme Vám:
- možnost služebních cest do zahraničí
- individuální finanční ohodnocení
- odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
- příjemné pracovní prostředí
- firemní bonusy (flexibilní pracovní doba, stravenky, flexipasy, jazykové kurzy, teambuildingy,…)

Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba, stravenky, flexipasy, jazykové kurzy, multisport karta, příspěvek na PP a ŽP, teambuildingy.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav.
Evidujeme 600 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.