Svářeči - stehaři - Vsetín | VímVíc.cz

Svářeči - stehaři - Vsetín

Vsetín
Plný úvazek
od 20 000 Kč
Mám zájem o nabídku Svářeči - stehaři - Vsetín

Nabídka práce Svářeči - stehaři pro organizaci TES VSETÍN s.r.o. (IČ 24815276). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 20 000 Kč a práci na plný úvazek (třísměnný provoz). Adresa pracoviště je Jiráskova 691, Vsetín, 755 01 Vsetín 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ivana Kovaříčková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

TES VSETÍN s.r.o. detaily

Další informace o společnosti TES VSETÍN s.r.o. vedené pod IČ 24815276 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Svářeči - stehaři
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 15. 6. 2019 do 30. 6. 2020
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

SVÁŘEČI - STEHAŘI
Požadujeme: vyučení v oboru strojírenství, příp. příbuzného typu, oprávnění svařovat v ochranné atmosféře směs. plynů, praxe v ohýbání plamenem výhodou, oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce, smysl pro pořádek, schopnost koncentrace, pečlivost, dobrý zdravotní stav, obratnost, zručnost, fyzická zdatnost.
Náplň práce: proměřování všech pozic přidělené konstrukční sestavy a kontrola ID znaků dle dokumentace, rovnání všech dílců konstrukční sestavy, postavení svařence pro konečné svařování dle výkresu, provádění zápisů do výrobní dokumentace, rozrýsování všech pozic uvedené sestavy na hlavních dílech, zodpovědnost za dodržování technologické kázně.
Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, náborový příspěvek.
První kontakt na čísle: ********* v době od 8 - 12 hod., e-mail: *********, možnost osobní schůzky od 9 - 11 hod.
ov. 6.6.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Vsetín.
Evidujeme 696 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Vsetín.