Svářeč TIG/MIG a CO2 - Hulín | VímVíc.cz

Svářeč TIG/MIG a CO2 - Hulín

Kroměříž
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
27 500 - 35 500 Kč
Mám zájem o nabídku Svářeč TIG/MIG a CO2 - Hulín

Volné místo Svářeč TIG/MIG a CO2 ve společnosti PNEUFORM Hulín, a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Kroměřížská 134, Hulín, 768 24 Hulín. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 27 500 - 35 500 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: čtení výkresové dokumentace a minimální dosažené vzdělání nižší střední odborné. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ing. Jan Bambuch. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma PNEUFORM Hulín, a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Kroměřížská 134, Hulín, 768 24 Hulín. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25527762.

Pozice:
Svářeč TIG/MIG a CO2
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Nástup do zaměstnání:
20. 5. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - pracovní oděv,kurzy a školení pro zvýšení odbornosti,odměny při životním jubileu
  • Podnikové stravování - dotované stravování, stravenky

Požadované dovednosti

  • čtení výkresové dokumentace

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 4

Poznámka

PRACOVIŠTĚ Hulín
- Náplň práce: svařování TIG/MIG + CO2, Al. odlitky a železná mezikruží, drobné zámečnické práce
- Požadujeme: nižší střední odborné vzdělání v technickém oboru, min. 1 rok praxe, čtení výkresové dokumentace, časová flexibilita
- Pracovní doba: jednosměnný provoz, Po-Pá 6:00-14:45 hod.
- Nabízíme: nástupní plat individuálně dle odbornosti a praxe, navýšení platového ohodnocení závisle na kvalitně vykonané práci, pracovní oděv, dotované stravování, stravenky, kurzy a školení pro zvýšení odbornosti, odměny při životním jubileu, smlouvu na dobu neurčitou
- Kontakt osobně v sídle Po-Pá 8:00-14:30 hod. nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: *********

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž.
Evidujeme 644 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž.