Svářeč kovů - Lhotka nad Labem | VímVíc.cz

Svářeč kovů - Lhotka nad Labem

Litoměřice
Plný úvazek
od 22 000 Kč

Volné místo svářeč kovů ve společnosti BARKMET, a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Lhotka nad Labem. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 22 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání nižší střední. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ilona Abrahámová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma BARKMET, a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Lhotka nad Labem. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25460447.

Pozice:
svářeč kovů
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
3. 5. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Nabízené výhody

  • Ubytování
  • Podnikové stravování

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 20

Poznámka

místo výkonu práce Lhotka nad Labem č.p. 86
410 02 Lovosice 2 a Račice, 411 08 Štětí. Jedná se o stavbu a výrobu plavidel.
Požadujeme:
- vyučen v oboru - může být nahrazeno délkou praxe a zkušenostmi z oboru - individuální posouzení
- osvědčení o kvalifikaci svářeče (diplom, průkaz, osvědčení, atest, kurzy, apod.
- praxe v loděnicích - výhodou
- práce v otevřených i zavřených prostorách loděnice za každého počasí
- práce fyzicky náročná
- různé typy svařování .
Náplň práce:
- svařování elektrickým obloukem
- výhodou svářečský certifikát
- svařování ocelových konstrukcí, plechů a trubek
- výhodou svařování nerezu
- samostatná práce dle výkresové dokumentace
- samostatnost při svařování.
První kontakt telefonicky a e-mailem.

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice.
Evidujeme 478 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice.