Svářeč - Třemošnice | VímVíc.cz

Svářeč - Třemošnice

Chrudim
Plný úvazek, min. 37,5 hod. týdně
20 000 - 25 000 Kč

Volné místo Svářeč ve společnosti DAKO-CZ, a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Budovatelů 323, Třemošnice, 538 43 Třemošnice. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 37,5 hod. týdně (třísměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 20 000 - 25 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: zkoušky svařování a minimální dosažené vzdělání nižší střední odborné. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Marcela Rulcová, personální referent. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma DAKO-CZ, a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Budovatelů 323, Třemošnice, 538 43 Třemošnice. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 46505091.

Pozice:
Svářeč
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2019
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • zkoušky svařování

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

Místo výkonu práce: Budovatelů 323, 538 43 Třemošnice.
Pracovní náplň: svařování komponentů pro brzdové systémy, příprava materiálů a dílů pro svařování, práce dle výkresové dokumentace.
Požadavky: SOŠ/SOU ve strojírenském oboru, zkouška EN 287-1 135 P FW 2 S t12,0 PF ml, zkouška EN 287-1 135 P BW 2 S t15,0 PF ss nb, svářečské zkoušky.
Zaměstnanecké výhody: pracovní doba 7,5 hod., závodní jídelna s dotovaným stravováním 55%, výkonový bonus 3 000 Kč, ochranné pomůcky, penzijní připojištění 3%, pět týdnů dovolené, zvýhodněné volání pro zaměstnance i rodinné příslušníky, zajištění a péče o pracovní oděv.
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo e-mailem.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.
Evidujeme 736 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.