Svářeč | VímVíc.cz
premium

Svářeč

Plzeň
Práce na plný úvazek

Pro našeho klienta, významného výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledáme pro posílení jejich týmu zaměstnance na pozici Svářeč.

Náplň práce:

  • svářečské práce
  • práce s technickou dokumentací
  • zodpovědnost za kvalitu svěřených úkolů

Požadujeme:

  • vyučení ve strojním oboru
  • úřední svař. zkouška CO2
  • minimálně tupý a koutový svar (úřední zkoušku EN9606 - 1, 141)
  • Platné certifikace:

135 BW FM2 S s12,0 D100,0 HL-045 ss nb

135 FW FM2 S t12,0 D100,0 (nebo 50,0) PH ml

111 BW FM2 B s 12,0 D100,0 HL-045 ss nb

111 FW FM2 B t 12,0 D100,0 (nebo 50,0) PH ml

nebo

135 FW FM4 S t12,0 D50,0 PH ml

135 BW FM4 S s12,0 D100,0 H-L045 ss nb

  • ohřev ZP 311-5 1.1
  • svářečská praxe s CO2
  • akceptování směnnosti

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sickdays
  • příspěvky na různá pojištění (1200 Kč/měsíčně na penzijní připojištění)
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • náborový příspěvek 20 000 po ZD vyplaceno
  • firemní ubytování pro mimoplzeňské kandidáty
  • pokud budete chtít, naučíme Vás cizí jazyky
  • máme vlastní kantýnu, kde se celkem dobře najíte za velmi zvýhodněnou cenu
  • flexi passy / multisport karta
  • lístky na hokej / fotbal, sportovní a společenské akce
  • místo výkonu práce: Plzeň – Jižní předměstí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Svářeč
Místo výkonu práce:
Plzeň, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz