STROJNÍ ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ - Praha | VímVíc.cz

STROJNÍ ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ - Praha

Hlavní město Praha
Plný úvazek, zkrácený úvazek, služební poměr, DPP, min. 20 hod. týdně
od 20 000 Kč
Mám zájem o nabídku STROJNÍ ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ - Praha

Nabídka práce STROJNÍ ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ pro organizaci A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) (IČ 45314772). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako zkoušky svařování. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 20 000 Kč a práci na plný úvazek / zkrácený úvazek / služební poměr / DPP / min. 20 hod. týdně (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Toužimská 771, Letňany, 199 00 Praha 99. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ing. Marie Netušilová, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********,.

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) detaily

Další informace o společnosti A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) vedené pod IČ 45314772 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
STROJNÍ ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Nástup do zaměstnání:
1. 12. 2017
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - sportovně-společenské akce, příspěvek na důchodové připojištění, jazykové kurzy

Požadované dovednosti

  • zkoušky svařování

Požadované povolání

  • Zámečníci strojů

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Advanced Technology Group (ATG s.r.o.) je technologicky vyspělá, česká firma působící 25let v oboru speciálních procesů. Jedním z produktů společnosti je vývoj a zakázková výroba zařízení pro defektoskopické zkoušení.Dále poskytujeme veškeré služby v oboru defektoskopie i průmyslové inspekce.
Díky komplexnosti portfolia nabízíme kompletní řešení v daném oboru a řadíme se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti.
Pro více informací: www.atg.cz

PRACOVNÍ NÁPLŇ
-Komplexní svařovací práce při výrobě strojů s charakterem zákaznického řešení: černý materiál/nerez (MAG, MMA ev. TIG)
-Případně pomocné práce při instalaci našich zařízení u zákazníků v ČR i zahraničí (dle dohody)

PŘEDPOKLADY PRO VÝKON PRÁCE
-Min. SOU
-Platná kvalifikace pro svařování metodou MIG a/nebo MMA a/nebo TIG a praxe min. 1 rok. V případě neplatné kvalifikace požadujeme praxi min. 4 roky
-Orientace ve výkresové dokumentaci
-Samostatnost, výborný zdravotní stav

NABÍZÍME
-Zaměstnání u stabilní české společnosti, uznávané v ČR i zahraničí
-Práce na plný úvazek (resp. částečný úvazek/IČO : dle dohody)
-Dlouhodobá perspektiva zaměstnání
-Mzdové ohodnocení odpovídající praxi a schopnostem
-Možnost služebních cest (tuzemských i zahraničních)
-Příspěvek na důchodové spoření
-Kvalitní pracovní zázemí

NÁSTUP
-Ihned/dle dohody

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - krajská pobočka pro hlavní město Prahu.
Evidujeme 97 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - krajská pobočka pro hlavní město Prahu.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.