Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - Jičín | VímVíc.cz

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - Jičín

Jičín
Plný úvazek
35 000 - 45 000 Kč

Volné místo Strojní inženýři projektanti, konstruktéři ve společnosti Continental Automotive Czech Republic s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Hradecká 1092, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 35 000 - 45 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSO (vyučení s maturitou). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Petra Randáková, *********. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Continental Automotive Czech Republic s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Hradecká 1092, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 62024922.

Pozice:
Strojní inženýři projektanti, konstruktéři
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
8. 12. 2015
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 3

Poznámka

Místo pracoviště: Průmyslová 1851, Brandýs nad Labem, 25001
Prvotní kontakt: tel. ********* nebo emailem na *********

Upřesňující informace:
VŠ vzdělání strojní (či příbuzné) nebo SŠ strojní a praxe ve vývoji/konstrukci
znalost AJ či NJ (alespoň jeden na komunikativní úrovni)
znalosti v oboru mechaniky
znalosti v oboru vlastností a chování materiálů zejm. plastů výhodou
znalost 3D CAD systému ( znalost Pro/E a Catia v5 výhodou)
znalost metod a nástrojů řízení kvality ve vývoji výhodou
expertní znalost konstrukce a technologie vstřikování plastů, lakování, chromování … může být upřednostněna před ostatními požadavky
týmovou práci ve vývoji
Náplň práce:
mechanické řešení elektronických zařízení pro interiér automobilů
tvorba 3D/2D dokumentace sestav a dílů
řešení vzhledu a ovládání výrobků
ověřování a optimalizace konstrukčních řešení
spolupráce při stavbě vzorků
vyhodnocení výrobků po testování
spolupráce s vývojovým centrem zákazníků v rámci projektů nových vozů
spolupráce s vývojem centrály při vývoji a aplikaci nových technologií
spolupráce s výrobním závodem při zavádění nových výrobků do sériové výroby

Zaměstnanecké výhody:
možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
zajímavou práci v nadnárodní společnosti
využití cizích jazyků
osobní i profesní růst
moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
motivující systém odměňování a benefitů¨(příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, roční bonus, program Benefit Plus,

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ.
Evidujeme 2828 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ.