Strojírenský dělník - montáž kovových dílů - Rakovník | VímVíc.cz

Strojírenský dělník - montáž kovových dílů - Rakovník

Rakovník
Plný úvazek, min. 37,5 hod. týdně
od 119 Kč/hod.
Mám zájem o nabídku Strojírenský dělník - montáž kovových dílů - Rakovník

Nabídka práce Strojírenský dělník - montáž kovových dílů pro organizaci BRANO a.s. (IČ 45193363). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - nižší střední odborné. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 119 Kč/hod. a práci na plný úvazek / min. 37,5 hod. týdně (třísměnný provoz). Adresa pracoviště je Kuštova 757, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Kateřina Hokeová, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

BRANO a.s. detaily

Další informace o společnosti BRANO a.s. vedené pod IČ 45193363 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Strojírenský dělník - montáž kovových dílů
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Doba zaměstnání:
od 1. 6. 2019 do 31. 5. 2020
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 4

Náplň práce: montáž pedálových ústrojí, evidence vyrobených kusů, provádění kontrolních operací, provádění TPM/I - II/, balení vybraných výrobků do zákaznických obalů dle pracovních návodů a balících předpisů.
Nabízíme: Penzijní připojištění, životní připojištění, závodní stravování, dovolenou navíc.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně a tel. ********* (7:30-11:30 - 12:30-16:00 hod.) nebo e-mailem *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Rakovník.
Evidujeme 284 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Rakovník.