Strážný na rampu - Čestlice | VímVíc.cz

Strážný na rampu - Čestlice

Praha-východ
Plný úvazek
od 13 350 Kč
Mám zájem o nabídku Strážný na rampu - Čestlice

Nabídka práce Strážný na rampu pro organizaci AVES PLUS, spol. s r.o. (IČ 60709022). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízené volné místo je vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 13 350 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Obchodní 110, Čestlice, 251 01 Říčany u Prahy. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Iva Sedláková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

AVES PLUS, spol. s r.o. detaily

Další informace o společnosti AVES PLUS, spol. s r.o. vedené pod IČ 60709022 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Strážný na rampu
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 6. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 4

Hledáme kolegy se sníženou pracovní schopností, resp. částečné či plné ID, na pozici kontrola výdeje a příjmu zboží.

Náplň práce:
- pochůzková činnost
- kontrola výdeje a příjmu zboží
- detektivní činnost
Co od vás očekáváme
- bezúhonnost
- slušné a spolehlivé jednání
- zkušenosti výhodou
Co vám nabízíme
- denní a noční směny
- možnost plánování směn dle domluvy
- firemní oděv zdarma
- možnost kariérního růstu pro ty nejschopnější

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 3.
Evidujeme 2053 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 3.