Strážný/á, vrátný/ná - pouze pro OZP - Slaný | VímVíc.cz

Strážný/á, vrátný/ná - pouze pro OZP - Slaný

Kladno
Zkrácený úvazek, min. 35,5 hod. týdně
od 94 Kč/hod.
Mám zájem o nabídku Strážný/á, vrátný/ná - pouze pro OZP - Slaný

Volné místo Strážný/á, vrátný/ná - pouze pro OZP ve společnosti OKO 69, s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Pražská 1579, Slaný, 274 01 Slaný 1. Jedná se o práci na zkrácený úvazek / min. 35,5 hod. týdně (nepřetržitý provoz) s počátečním platem / mzdou od 94 Kč/hod.. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Vladimír Melmuka. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma OKO 69, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Pražská 1579, Slaný, 274 01 Slaný 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25032909.

Pozice:
Strážný/á, vrátný/ná - pouze pro OZP
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Doba zaměstnání:
od 6. 6. 2019 do 5. 6. 2022
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Náplň práce:
- ostraha objektu
- kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost - zápisy do evidenčních knih, směnný provoz
Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost a flexibilitu
- certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- pouze pro OZP ( vymezená chráněná pracovní místa)
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
- odměny pro vynikající pracovníky
- možnost získání certifikátu strážný č.68-008-E
- pravidelná školení
- příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční

Jedná se o pracovní poměr na dobu 3 let.
Telefonický kontakt možný Po - Pá: 7:00 - 15:00 hod.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Kladno.
Evidujeme 711 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Kladno.