Strážný/á OZP - Brno | VímVíc.cz

Strážný/á OZP - Brno

Brno-město
Zkrácený úvazek, min. 30 hod. týdně
11 800 - 14 000 Kč

Nabídka práce Strážný/á OZP pro organizaci Bartoň a Partner s.r.o. (IČ 26810093). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízené volné místo je vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 11 800 - 14 000 Kč a práci na zkrácený úvazek / min. 30 hod. týdně (nepřetržitý provoz). Adresa pracoviště je Zelný trh 313/4, Brno-město, 602 00 Brno 2. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Martin Dudák, a to na telefonním čísle *********(7 (30-16h)) nebo na e-mail *********.

Bartoň a Partner s.r.o. detaily

Další informace o společnosti Bartoň a Partner s.r.o. vedené pod IČ 26810093 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Strážný/á OZP
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Nástup do zaměstnání:
1. 8. 2019
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Uchazeč o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (********* v době od 7.30 - 16.00 hodin) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Místo výkonu práce: Zelný trh 4, Brno

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Uchazeč musí mít čistý trestní rejstřík, certifikát strážného výhodou.
Pracovní doba je rozvržena do 12 hod. směn dle domluvy, denní i noční směny.

Náplň práce:
- kontrola vstupu osob, obsluha kamerového systému, EPS a EZS, ostraha ve foyeru divadla v průběhu představení, noční obchůzková činnost - bez výtahu (4 patra + sklep).

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Brno-město.
Evidujeme 2838 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Brno-město.