Strážný/á - Hlinsko | VímVíc.cz

Strážný/á - Hlinsko

Chrudim
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
od 17 000 Kč

Nabídka práce Strážný/á pro organizaci ABAS IPS Management s.r.o. (IČ 25842811). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízené volné místo je vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 17 000 Kč a práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (nepřetržitý provoz). Adresa pracoviště je Hlinsko. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Irena Tlučhořová, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

ABAS IPS Management s.r.o. detaily

Další informace o společnosti ABAS IPS Management s.r.o. vedené pod IČ 25842811 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Strážný/á
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2019
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 4

Poznámka

Pracoviště: Mlékárna Hlinsko v Čechách, Kouty 53
Práce vhodná i pro OZZ/OZP!
Pracovní náplň: evidence osob a vozidel, provádění záznamů, kontrola objektu.
Pracovní doba: zpravidla 4 dny směna, 4 dny volna (12-ti hodinové směny), 2 pracovníci na směnu.
Požadavky: čistý rejstřík trestů, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost jednat s lidmi. Certifikát na strážného - možnost dodělat při zaměstnání.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.
Evidujeme 738 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.